Введіть Ваше ім’я та номер телефону,
і наш менеджер зателефонує Вам
для підтвердження замовлення.
[recaptcha]
Дякуємо! Ваш запит отримано.

ЦЕРЕМОНІЯ ОДРУЖЕННЯ

Обираючи місце для весіільної церемонії, запитайте своє серце, де саме Ви бажаєте вимовити слова ваших взаємних обіцянок. Що Вам ближче усього, що буде ідеально відображати Вашу історію кохання. Романтичний бутік-готель Воздвиженський з радістю розкриває свої обійми на зустріч Вашої мрії! Знайомтеся з нашими локаціями та обирайте що Вам більше до смаку.

Дізнайтеся про спеціальні умови
щодо весільної церемонії за тел: 
+38 067 242 90 03 Viber, WhatsApp

Новинка: арт-простір Chambre
на 10-40 персон
Новинка для зимової виїзної церемонії. Світло та легкість в цьому ефектному дворівневому просторі з кручений сходами на внутришній балкон, дзеркалом в два поверхи та додатковими круглими вікнами на стелі також підкреслено «кришталевими» стільчиками для гостей. Вибір декору – за вами. У вечірньому форматі простір вигладить ще більш казково, з вогнями свічок або цілими гірляндами світла.
Зручне зонування: є місце для сервірування привітального шампанського і закусок. Висока дзеркальне полотно на стіні додатково розкриває простір і новими гранями відображає святкове оздоблення залу. Для весільного застілля пропонуємо банкетний зал або зал ресторану Тераса.

Внутришній Дворик готелю
20-80 осіб
ідеальне місце з ноткою Київа. Мощений бруківкою, з милими фонтанчиками біля входу та каскадом невеличких терас, у обрамленні зелені та квітів.
Зручне зонуваня: частина майданчика пропонується  для вітального келиха шампанського,  у той час як на основній частині Дворика буде проходити сама церемонія, зі зручними стільцями для гостей. Після церемоній гості будуть запрошені до зали на весільний банкет.

Панорамна тераса на даху готелю
до 80 осіб
ця ефектна локація під білим шатром нібито створена для найяскравійших вражень!
Вона дарує роскішні панорамні види. Ось з Андріївського узвозу по оновленній алеї прямує весільний кортеж – і з цієї самої миті усі погляди прикуті до чарівної пари, яка широкими сходами спускається в сад.
Зручне зонування: вход до панорамної терраси – це ефектна селфі-зона та зона відпочинку,
невеличка віп-тераса зручна для столу з весільними подарунками, основний майданчик
вміщує до 80 осіб для Вашої церемонії. Для Вашого свята рекомендуємо пакет Majestic Wedding, з церемоніє на панорамнії терасі та урочистою вечерею у банкетному залі.

Тераса в саду
до 30 осіб
тут панує атмосфера літньго саду, як раз для невеличкого святкування у колі друзів!
Ніяких формальностей! Не подобаються весільні арки? Сад – це найкращій фон для вашої церемонії, а якщо святкуєте у вечірньому форматі – то обов’язково з гірляндами вогней. Запам’ятаються щірі поздоровлення таморе трояндових пелюсток, обійми та веселі фото з подружками, які намагаються зловити букет нареченої.
Зручне зонуровання: Welcome тераса з сада веде до залу ресторана, вона також буде унагоді для відпочинку гостей протягом святкової вечері.

Ротонда у саду
до 12 осіб
наше улюблене місце для романтичної церемонії. Затишна кругла тераса,  розташована серед пишного саду як маленькій діамант на пальчику нареченої! Гості обов’язково забажають зробити чарівні фото поцілунку наречених після того як вимовлено головне «Так!»
Зручне зонування: ця тераса виглядає дуже зашитно, тому що відокремлена від решти терас невеличкими сходами. Для вітального келиху шампанського пропонується сусідня невеличка напівкругла терраска.

Мала вітальня
до 40 осіб
Тут у всьому – елегантна атмосфера заміської вілли: чарівний вид у сад, висока пірамідальна стеля з кованною люстрою, внутришній балкон. Урочистості надає роскішне оксамитове обрамленя двері, яка веде у банкетну залу.
Зручне зонування: вітальня має вихід в сад, таким чином церемонія буде проникнута атмосферою літа. Малая вітальня з’єднана з банкетною залою скляними дверями та має з нею спільний холл.

Якщо Ви забажали побачити локації для церемонії
у Воздвиженському,
напишить або зателефонуйте нам,
і ми зарезервуємо для Вас зручний час
для віідвідання та приняття рішення.
Ми будемо раді обговорити з Вами деталі Вашого свята.
Банкетинг-менеджер Катерина Місюра допоможе
скласти меню і запропонує найкращі варіанти декору локацій.

+38 067 242 90 03 Viber, WhatsApp
+38 044 585 99 60
banquet@vozd-hotel.com

 

Для попереднього резервування телефонуйте за номером:

+38 067 242 90 03
+38 044 585 99 60
banquet@vozd-hotel.com

Заявка на просмотр локаций

НАШІ НАЙКРАЩІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ МОЛОДЯТ: