Дякуємо! Ваш запит отримано.

Ресторан з терасою і садом в Києві

Друзі! Насолоджуйтесь сезоном Open Air з рестораном Тераса.
Тераси в саду відчінені для гостей щодня
з 8:00 до 11:00 для сніданку
і з 11:00 до 23:00 по меню а ля карт.
Запрошуємо на новинки літнього сезону від Шеф-кухаря. 

Резервуйте столики:
+38067 0061007 Viber|Whats App

 

Ресторан Тераса в бутік-готелі Воздвиженський привертає увагу гостей своєю романтичною атмосферою, затишними куточками зі столиками в саду і заслуженою репутацією видового і романтичного ресторану.

Меню ресторану Тераса – це гастрономічний фьюжн, натхненний традиціями високої французької кухні і тонкими смаками Азії. В меню також є авторські страви української кухні.

Творчість і прагнення до бездоганності в невимушеній атмосфері dolce vita – ось, що дозволяє в кожному сезоні дарувати гостям нові гастрономічні шедеври.

Камерний світлий зал ресторану ідеально підходить до затишної і неспішної трапези, в приємній атмосфері, де відчувається любов до гостя, а в декорі – увага до кожної деталі. Настрій створюють виразні офорти відомого українського художника Павла Макова та приємна музика. Увечері в ресторані запалюють свічки, які створюють романтичний настрій.

Ресторан оточений власним садом зі столиками. Тихий і ідилічно гарний сад складається з декількох терас, які каскадом розташовані на схилі і у кожного столика є свій особистий простір. Для романтичної вечері тет-а-тет рекомендуємо вибрати терасу біля струмка або Рожеву ротонду.

Панорамна тераса на даху ідеальна для вечері в компанії друзів і романтичного побачення, звідки відкривається чудовий вид на Поділ і зелені схили. Тут найкрасивіший в місті захід сонця!

 

Часи роботи: з 11:00 до 23:00, щоденно
Розташований на 5-му поверсі готелю
Wi-Fi, парковка


Ресторан Тераса також працює на доставку.

 

Детальна інформація, резерв столиків та замовлення доставки за тел.:
+38067 006 10 07 Viber | WhatsApp
+38044 585 99 33