Дякуємо! Ваш запит отримано.

Ресторан з терасою і садом в Києві

Ресторан Тераса в бутік-готелі Воздвиженський привертає увагу гостей своєю романтичною атмосферою, затишними куточками зі столиками в саду і заслуженою репутацією видового і романтичного ресторану. Меню ресторану Тераса – це гастрономічний фьюжн, натхненний традиціями високої французької кухні і тонкими смаками Азії. В меню також є авторські страви української кухні. Tворчість і прагнення до бездоганності в невимушеній атмосфері dolce vita – ось, що дозволяє в кожному сезоні дарувати гостям нові гастрономічні шедеври.

Камерний світлий зал ресторану ідеально підходить до затишної і неспішної трапези, в приємній атмосфері, де відчувається любов до гостя, а в декорі – увага до кожної деталі. Настрій створюють виразні офорти відомого українського художника Павла Макова та приємна музика. Увечері в ресторані запалюють свічки, які створюють романтичний настрій.

Ресторан оточений власним садом зі столиками. Тихий і ідилічно гарний сад складається з декількох терас, які каскадом розташовані на схилі і у кожного столика є свій особистий простір. Для романтичної вечері тет-а-тет рекомендуємо вибрати терасу біля струмка або Рожеву ротонду.

Панорамна тераса на даху ідеальна для вечері в компанії друзів і романтичного побачення, звідки відкривається чудовий вид на Поділ і зелені схили. Тут найкрасивіший в місті захід сонця!

Дорогі друзі та гості бутік-готелю Воздвиженський!
У зв’язку з введенням додаткових карантинних обмежень у Києві, ми повідомляємо, що з 1 листопада відвідування готелю та ресторану, а також заходІв на теріторіії готелю можливе лише при наявності одного з документів:
✅ зелений сертифікат про повний курс вакцинації;
✅ сертифікат про негативний ПЛР або експрес тест (зроблений не раніше ніж за 72 години до відвідування бутік-готелю);
✅ сертифікат про одужання від COVID-19 (не більше 180 днів з дати одужання).
Для гостей молодше 18 років сертифікати не потрібні.
Ми піклуємося про ваше здоров’я та безпеку під час перебування у нашому готелі. Працюємо повністю дотримуючись усіх протиепідемічних заходів і карантинних обмежень.

Часи роботи: з 11:00 до 23:00, щоденно
Розташований на 5-му поверсі готелю
Wi-Fi, парковка


Ресторан Тераса також працює на доставку.

 

Детальна інформація, резерв столиків та замовлення доставки за тел.:
+38067 006 10 07 Viber | WhatsApp
+38044 585 99 33