Open Air для бізнесу

Воздвиженський пропонує свіжі ідеї для організаціі ваших заходів на відкритому повітрі. Наші open air локації відокремлені один від одного, і таким чином гостьові потоки не перетинаються.

Внутрішній Дворик готелю
вхід через арку біля центрального входу в готель або з лобі.
Мощений бруківкою Дворик прикрашають доглянуті клени, дерева гінко білоба, фігурні туї та самшиту, а також невеликі фонтанчики. Три тераси ресторану спускаються під Дворик каскадом і можуть бути використані як додаткові гостьові зони, а також для розміщення виставкових стендів, музикантів або DJ та ін.

Панорамна Rooftop Тераса
має окремий вхід і паркування, що по дозволяє зручно організувати захід без перетину з гостьовими потоками готелю. Welcome зона – з видом в сад, основна зона – з панорамниим
видом на Поділ і зелені схили, і має купол і захисні штори. Можливі розстановки: клас / театр / фуршет / банкет, а також індивідуальні варіанти, в залежності від форматуподії.
Rooftop Тераса – чудовий вибір для кави брейку, ланчу або коктейлю на свіжому повітрі для подій які проводяться в основному конференц-залі готелю.

Сад з терасами 
має окремий вхід і паркування
Сніданок в саду – чудовий початок для насиченого подіями дня. Тут зручно проводити короткі робочі зустрічі або замовити діловий обід. Кожна тераса відокремлена, тут приємно насолоджуватися тишею та продуктивно працювати.
І якщо ви коли небудь мріяли отримати свій власний офіс в саду – в Воздвиженському це точно можливо. Ваша private zone на садовому схилі чекає на Вас.

Для детальної інформації та резерву:
+38067 242 9003Viber | WhatsApp