УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ В КИЄВІ

Універсальний конференц-зал – ідеальне місце для події будь-якого формату.

Це один із небагатьох конференц-залів у Києві з такою великою кількістю денного світла, що сприяє продуктивній роботі протягом цілого дня, а чудові садові краєвиди за вікнами дають відчуття перебування за містом, тоді як ви у самому центрі Києва.

конференц-зал готелю

Бутік-готель «Воздвиженський» – це чудове місце для проведення ділових зустрічей на високому рівні. Команда професійних менеджерів «Воздвиженського» створить необхідний інтер’єр і атмосферу, забезпечить якісний супровід вашого заходу.
Ресторан «Тераса» пропонує повний спектр ресторанних послуг: кава-брейк, ланч, фуршет, коктейль, банкет. Відповідно до ваших побажань і залежно від формату заходу банкетинг-менеджер запропонує вам індивідуально розроблене меню.

Площа: 98,5 м2
Висота: 3,07 м
Семінар: 36-60 осіб
Круглий стіл: 37-77 осіб
Літера П: 30-40 осіб
Театр: 100-120 осіб
Прес-сніданок: 20-80 осіб
Бенкет: 80 осіб
Коктейль: 100 осіб

Оренда конференц-залу в центрі Києва

Конференц-зала розташована на 5-му поверсі готелю. У залі є кондиціонування та безкоштовний Wi-Fi.
Базове обладнання: екран (2,4х2,4 м), проектор, 1 фліп-чарт (блокнот на 10 акрушів і 4 маркера) включено у вартість оренди зали.

Переваги:

  1. Вигідною перевагою цього залу є природне освітлення, яке забезпечують високі галерейні вікна
  2. Мала вітальня – додатковий дворівневий простір, поєднаний з залом широкими скляними дверима. Має вихід в сад готелю, що підкреслює відчуття потоку свіжого повітря в усіх просторах. Мала вітальня може бути використана для кава-пауз, фуршету або як самостійний робочий простір.
  3. Ретельно підібрані  конференц- і банкетні меблі з різними можливостями розстановки дозволяють створити інтер’єр для різних типів заходів.
  4. Хол перед залами оформлений роботами сучасних українських художників, та ще й з чудовим видом на сад – це додатковий простір для організаційних моментів і зустрічі гостей.

Додаткові можливості: оренда відео- та аудіо-обладнання, зокрема для синхронного перекладу.

Готель пропонує проживання для учасників ваших заходів за спеціальними цінами.
Задля вашої безпеки маємо укриття на -1 поверсі готелю.
Працюємо з дотриманням норм безпеки анті Covid.
Be My Guest!


Резервування за тел.:

+38 067 242 90 03
banquet@vozd-hotel.com