Введіть Ваше ім’я та номер телефону,
і наш менеджер зателефонує Вам
для підтвердження замовлення.
[recaptcha]
Дякуємо! Ваш запит отримано.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ “ЛЮБИЙ ГІСТЬ”

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ “ЛЮБИЙ ГІСТЬ” від готелю Воздвиженський

Шановний Гість Готелю!

Пропонуємо Вам стати учасником Програми Лояльності Любій Гість. Програма дозволяє накопичувати бонуси за покупки у локаціях готелю та ресторану та отримувати у обмін приємні подарунки та задоволення.

Для корпоративних клієнтів:

На Ваш персональний рахунок буде начисляится 1 бонус за кожні 100 гривень, витрачені у будь якої локації Готелю (бар, ресторан, номери, конференц-послуги). Перелік послуг, за сплату яких начислятимуться бонуси, Ви можете уточнити під час заїзду у адміністратора Готелю. Для підтвердження Вашої участі просимо заповнити відповідну анкету та передати ії для реєстрації адміністратору Готелю.

Для індівідуальних клієнтів:

На Ваш персональний рахунок буде начисляится 1 бонус за кожні 75 гривень, витрачені у будь якої локації Готелю (бар, ресторан, номери, конференц-послуги). Перелік послуг, за сплату яких начислятимуться бонуси, Ви можете уточнити під час заїзду у адміністратора Готелю. Для підтвердження Вашої участі просимо заповнити відповідну анкету та передати ії для реєстрації адміністратору Готелю. Ваша номерна картка Учасника Програми буде активована.
Be My Guest!

Бонуси Программи «Любый Гість»

Ви можете використати накопичені бонуси за своим бажанням на такі послуги:

  • Безкоштовне користання кімнатою переговорів (8 годин) - 250 бонусів
  • Підвищення категорії номеру для проживання (upgrade)* - 200 бонусів
  • Сертифікат на ланч /вечерю у ресторані «Тераса»** - 300 бонусів (ланч), 500 або 1000 бонусів (вечеря)
  • 30% знижка на проведення бізнес-події будб-якого формату*** - 400 бонусів
  • Бескоштовне проживання **** 400 бонусіов

*Надання номеру на категорію вище здійснюється тільки при наявності вільних номерів.
** Оформлюється як подарунковий сертифікат. Попереднє бронювання столику обов'язкове. Алкогольні та безалкогольні напої не вкючені у вартість сертифікату та сплачуються додатково. Додатково сплачується сервисний сбір у размірі 10%. Сертификат не може бути обміняний на грошевий еквівалент. Сертифікат може бути використаний тількі один раз.
*** Знижка на проведення бізнес події-надається тількі для корпоративних кліентів і не росповсюджується на технічну підтримку заходу та харчування ії учасників.
****Безкоштовне проживання (надання номеру стандартної категорії поліпшений двомісний на 2 персони з 2-ма сніданками за 1 грн.) надається при наявності вільних номерів на момент бронювання та з попередньою згодою зі службою прийому та розміщення. Оформлюється як подарунковий сертифікат на проживання.

Детальніша інформація за тел:

+38 044 365 99 55
+38 067 242 90 01
reservation@vozd-hotel.com
info@vozd-hotel.com